Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
czwartek,06 sierpnia
Imienieny:
Sława, Jakub, Stefan
dziś
pogoda_1
°C
jutro
pogoda_2
°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
<POWRÓT
Relacja z Pikniku rodzinnego w Chróscinie
obrazek
W sobotę 22.06.2019r. dla wszystkich mieszkańców Chróściny, Skorogoszczy i sąsiednich sołectw zorganizowany został Piknik rodzinny. Tego dnia pogoda dopisała, również i frekwencja naszych mieszkańców tym razem nie zawiodła. Animator – panie i panowie z firmy FIGIELEK z Niemodlina przygotowali dla naszych milusińskich bardzo ciekawy program rozrywek między innymi malowanie buziek, zamki dmuchane, puszczanie baniek i inne zabawy.
Podczas rodzinnego pikniku, który odbył się na boisku przy szkole podstawowej w parku wystąpił także zespół taneczny EUFORIA z Popielowa, utytułowane mistrzynie Polski a po nim gwiazda wieczoru zespół rockowy „CARNAGE Six”. Nie mogło także zabraknąć występu kabaretu BABSZTYLE pod kierownictwem Seweryna Kleparskiego i oczywiście z nowym repertuarem. Można było zasięgnąć rady profesjonalnej konsultantki firmy MARY KAY. Zabawę pod gwiazdami poprowadził natomiast DJ ARIEL.
Oj działo się! Pyszna cukrowa wata na patyku i lody włoskie dla dzieci były absolutnym rarytasem a dla dorosłych serwowano dania z grilla, zapiekanki, frytki i wspaniałe swojskie wypieki naszych gospodyń. Zabawa trwała do późnych godzin nocnych.

Podziękowania za tak wspaniałe, wspólnie spędzone sobotnie popołudnie kierujemy do organizatorów – Rady Sołeckiej, Koła Gospodyń, mieszkańców którzy wspomogli w jakikolwiek sposób naszą imprezę i oczywiście naszych wspaniałych sponsorów:
Sklep Lewiatan
Bort Wimar
Bartex Zakład Ślusarski
Rak-Bud
Chemia Bomar
Pizzerii Dragon
Dawid M.
Krzysztof K.
Fryzjerka Violetta H.
Dj. Ariel
Dom Kultury w Lewinie Brzeskim
GALERIA ZDJĘĆ
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ