Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
niedziela,24 stycznia
Imienieny:
Felicja, Rafał, Tymoteusz
dziś
pogoda_1
°C
jutro
pogoda_2
°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
<POWRÓT
Tak pamagamy podczas pandemii!
obrazek
Nasze Koło Gospodyń od kilku tygodni włączyło się w ogólnopolską walkę z pandemią. Pomagamy tak jak najlepiej potrafimy. Szyjemy maseczki ochronne dla naszej gminy i znajomych oraz gotujemy. Zorganizowałyśmy już kilka akcji w formie poczęstunku domowego jedzonka i słodkości, dla tych, którzy codziennie swoją ciężką pracą i służbą walczą na pierwszym froncie z pandemią, narażając siebie i swoje rodziny. Chcemy wyrazić wdzięczność wam wszystkim - naszym bezimiennym bohaterom. Robimy to w tej formie w jakiej potrafimy najlepiej! Żebyście wiedzieli, że jesteśmy z wami i myślimy o was. Trzymajcie się i Bądźcie Zdrowi!
GALERIA ZDJĘĆ
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ