Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
czwartek,06 sierpnia
Imienieny:
Sława, Jakub, Stefan
dziś
pogoda_1
°C
jutro
pogoda_2
°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
<POWRÓT
XIX Piknik na Florydzie
obrazek
9 lipca dzieci z terenu naszej Gminy Lewin Brzeski wybrały się wraz z opiekunami do I Brzeskiego Pułku Saperów gdzie czekały na nie same niespodzianki. Uczestnicy mieli okazję zapoznać się m.in. z bronią strzelecką oraz wyposażeniem wojskowym, poszukać min z wykrywaczem metalu. Ogromną atrakcją dla nich była przejażdżka amfibią i pływanie łodziami. Oprócz zorganizowanych zajęć przez żołnierzy, dzieci skosztowały pysznej żołnierskiej grochówki przygotowanej przez wojskowych kucharzy. Po poczęstunku udaliśmy się na Zamek Piastów Śląskich i basen. Program Pikniku był jak zawsze bardzo bogaty, dzieci wróciły zmęczone ale pełne wrażeń i ochoty na następną wyprawę w przyszłym roku.

Dziękujemy organizatorom za miło spędzony czas, a także serdeczne podziękowania składamy Burmistrzowi za sfinalizowanie kosztów przejazdu dzieci z Chróściny, Skorogoszczy i okolicznych wsi.
GALERIA ZDJĘĆ
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ